Güvenlik Sistemleri

Sınır Güvenlik Sistemleri

Ülkemiz sınır güvenliğinin korunmasına yönelik her türlü kurum ve kuruluşla koordineli olarak ”Kapalı Devre Kamera Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Korumalı veya Korumasız Yaşam Alanları, Sınır İhlali Uzaktan Algılama Sistemleri, Uzaktan Kontrollü Aktif Koruma Sistemi (Radar, Sensör, Silah Sistemleri) Altyapıları” çözümleri tasarlanmakta ve uygulanmaktadır. ​​​

Sınır hattını ihlal eden herhangi bir tehdit, milli olarak geliştirilen hedef tespit algoritmaları ile kesintisiz olarak otomatik tespit edilmekte ve sistemi işleten veya yöneten operatör uyarılmaktadır.

Entegre sınır yönetimi stratejisine uygun, kullanımı kolay, maliyeti düşük, bakım ve idamesi kolay,geliştirilebilir, sınır güvenlik ssitemlerimiz  ”anahtar teslim”uygulamaya hazırdır.

Tesis Güvenliği Sistemleri

Resmi ve ya özel kurumların tesis güvenliği işlerini ileri teknoloji ürünleri kullanılarak tasarlanmakta ve uygulanmaktadır. Bu kapsamda tesis güvenliğini sağlamak üzere kapalı devre kamera sistemleri, sensör fiberoptik kablolar, görüntü analizi yazılımları kullanılarak pasif koruma çözümleri sunulmaktadır. Ayrıca yol engelleyiciler (road blocker), boy ve kollu turnikeler, kartlı (yaklaşım tipi) ve biyometrik geçiş sistemleri de çözümler arasında sunulmaktadır.
Tesislerin yönetimi, kullanımı basit, maliyeti uygun, bakım onarım ve idamesi kolay, geliştirilebilir ”anahtar teslim” çözümleri sunmaktayız.
Keşif, projelendirme,kurulum ve teknik servis hizmetlerini bir arada sunmaktayız.

Diğer faaliyet alanlarımız için